Зубні пасти для дітей 8-18 років - ROCS - РОКС
Найкраща турбота
про порожнину рота
Зубні пасти / Зубні пасти для дітей 8-18 років

Зубні пасти для дітей 8-18 років 

Для дітей шкільного віку, в тому числі і підлітків, характерна висока захворюваність не тільки карієсом, а й запальними захворюваннями пародонту, що зумовлено, в першу чергу, різким зниженням контролю з боку батьків і, як наслідок, поганою гігієною порожнини рота. Ми рекомендуємо батькам чистити зуби дітям аж до 10 років, в подальшому здійснюючи строгий контроль над регулярністю і дотриманням правил дітьми чищення зубів. Відповідальність за стоматологічне здоров'я дітей повністю лежить на батьках! Обов'язково не менше двох разів на рік відвідуйте з дитиною стоматолога й гігієніста стоматологічного!

 

З метою профілактики карієсу у дітей шкільного віку найбільш широко застосовують засоби гігієни на основі розчинних солей фтору. Механізм противокариозного дії фторидів реалізується в підвищенні стійкості емалі зубів до дії кислот. В даний час клінічно підтверджено точка зору, що не всі дозволені до застосування в засобах гігієни джерела фтору в рівній мірі ефективні для захисту зубів від карієсу. Ми віддаємо перевагу органічним солям фтору, так як дані клінічних досліджень противокариозной ефективності амінофторидов демонструють їх більш високий потенціал у порівнянні з неорганічними солями фтору. Вживане в зубних пастах ROCS Teens поєднання амінофториду і ксиліту дозволяє знизити концентрацію активного фтору без втрати клінічної ефективності гігієнічного засобу, що підвищує його безпеку при використанні підлітками.

 

У випадку, якщо дитині протипоказано або небажано застосування фторидів (проживання в зонах ендемічного флюорозу, прийом фторовмісних препаратів, захворювання щитовидної залози та інше) ми рекомендуємо використовувати в залежності від віку дитини зубні пасти ROCS kids без фтору або переходити на застосування ROCS для дорослих, які не містять фторидів.

 

У лінійці зубних паст R.O.C.S. Teens представлені:

 

R.O.C.S. Teens Смак активного дня
Зубна паста зі смаком коли і лимона
R.O.C.S. Teens Аромат спекотного літа
Зубна паста зі смаком суниці
R.O.C.S. Teens Подвійна м'ята
Зубна паста з підбадьорливим м'ятним смаком
 

 

Дітям шкільного віку дуже важливо, щоб у них були вже і не дитячі зубні пасти, але в той же час свої особливі зубні пасти з оригінальними смаками і модними сучасними дизайнами упаковки.


Зверніть увагу на R.O.C.S. Тeens

 


 

 

R.O.C.S. - Генеральний партнер професійного товариства гігієністів стоматологічних Росії.

 

Обов'язково не менше двох разів на рік відвідуйте з дитиною стоматолога й гігієніста стоматологічного!