R.O.C.S. - ROCS - РОКС
Найкраща турбота
про порожнину рота

R.O.C.S. 

 

Любі відвідувачі сайту ROCS.UA!


На поштову скриньку нашого сайту надходить велика кількість листів з питанням – Де можна придбати зубні пасти ROCS в Україні? Нам пишуть стоматологи, фармацевти та звичайні покупці. Я дякую всім тим, хто виявив цікавість до продукції ROCS.


Існує велика кількість різноманітних засобів гігієни для ротової порожнини, але тільки одиниці можуть надати помітну різницю в ефективності, яку споживач та професіонал реально відчувають та бачать. Маючи саме такий продукт, ми вирішили, що мешканці та стоматологи інших країн мають право використовувати зубні пасти РОКС та інші лікувально-профілактичні засоби, які були створені нашою компанією «DRC Group» та Лабораторією WDS.


Ще недавно продукція ROCS не була загально відомою в Україні, тоді як сьогодні зубні пасти РОКС вже можна знайти в багатьох аптеках та магазинах Києва, Дніпропетровська, Запоріжжя, Харкова. І ми вже отримали багато схвальних відгуків від покупців та спеціалістів-стоматологів. І ці відгуки від вимогливих колег із України – свого роду визнання, яке вдалося отримати завдяки якості та ефективності продукції, яку ми виробляємо. Ми не зупиняємось на досягнутому та постійно розширюємо дистрибуцію. Наступними на черзі - Кривий Ріг, Луганськ, Донецьк, Миколаїв, Херсон, Хмельницький, Львів.


Завоювати визнання в інших країнах дуже складно. Але ми дивимось у майбутнє оптимістично. Перш за все тому, що у нас є велике бажання зробити так, щоб Росію впізнавали і по сучасній продукції щоденного використання для гігієни ротової порожнини. Приємно, що настає час, коли попит на продукцію російського виробництва виходить за межі Росії та перевищує пропозицію.


Вітаємо всіх із відкриттям сторінки сайту WWW.ROCS.UA українською мовою. Тепер новини компанії, інформація про продукцію ROCS, останні передові наукові статті, присвячені профілактиці стоматологічних захворювань, стали більш доступними. Для Вас ми пишемо на рідній мові. Крім того, ні одне питання, залишене відвідувачами нашого сайту, не залишиться без уваги.


З повагою,

Генеральний директор «DRC Group», Кандидат медичних наук

Доктор Світлана Матєло
Шановні відвідувачі сайту ROCS.UA! В своїх листах Ви часто ставити такі питання:

Яка зубна паста найкраща? Як вибрати зубну пасту для дитини, або яку зубну пасту використовувати при пародонтозі? Чому ми рекомендуємо використовувати зубну пасту без фтору?! Чим відрізняються відбілюючи зубні пасти та зубні пасти для курців від звичайних зубних паст? Впродовж якого часу можна користуватися пастою для чутливих зубів? Як правильно вибрати зубну щітку? Чи можна використовувати флосси та йоржики для ортодонтичних конструкцій? Що входить в склад зубних паст в якості абразиву? На сторінках нашого сайту Ви зможете знайти відповіді на всі Ваші питання. Залиште свої питання і ми Вам обов’язково відповімо!