Зубні пасти для дітей 3-7 років - ROCS - РОКС
Найкраща турбота
про порожнину рота
Зубні пасти / Зубні пасти для дітей 3-7 років

Зубні пасти для дітей 3-7 років 

Різноманіття смаків - виберіть разом з дитиною його улюблений смак!

Поширеність основних стоматологічних захворювань у дітей дошкільного та шкільного віку залишається високою, що вимагає підвищення рівня профілактики, в тому числі за рахунок застосування ефективних засобів індивідуальної гігієни. Незважаючи на те, що діти на 3-4 роки стають більш самостійними, їх мануальні навички аж до 9-10 років будуть залишатися недостатньо розвиненими для здійснення самостійної чищення зубів. Батьки повинні розуміти, що аж до цього віку щоденне чищення зубів дітям здійснюють батьки. Дитину треба навчити чистити зуби правильно, але ні в якому разі не покладати чистку зубів тільки на нього самого. Як і батькам, так і дітям важливо дотримувати правильну техніку чистки. Відповідальність, в тому числі, і за стоматологічне здоров'я дітей повністю лежить на батьках! Обов'язково не менше двох разів на рік відвідуйте з дитиною стоматолога й гігієніста стоматологічного!


За результатами численних досліджень з одного боку визначена висока медична ефективність для дітей фторовмісних зубних паст. З іншого боку, в медичних колах досить часто висловлюється думка про необхідність обмежувати застосування фторовмісних засобів гігієни для використання дітьми молодшого віку, які, як відомо, ковтають зубну пасту. Особливо це стосується дітей, які проживають в регіонах ендемічного флюорозу. У тривалих клінічних дослідженнях встановлено, що альтернативою фторсодержащим є кальційфосфатсодержащего зубні пасти, противокариозное ефективність яких висока і порівнянна з фтористими системами.

 

Для дітей 3 - 7 років R.O.C.S. пропонує велику лінійку різноманітних зубних паст серії ROCS kids як з фтористими системами, так без фтору на основі гліцерофосфта кальцію.


Зубні пасти з фтористим комплексом AMIFLUOR ® (амінофторид Olafluor - 500 ppm F-, ксиліт 10%), який забезпечує швидке, всього 20 секунд, формування не розчиняється в кислоті високостабільного захисного шару фториду кальцію

 

 

R.O.C.S. Kids Ягідна фантазія
Зубна паста зі смаком малини і полуниці
R.O.C.S. Kids Цитрусова веселка
Зубна паста зі смаком апельсина, лимона і ванілі
R.O.C.S. Kids Бабл гам
Зубна паста зі смаком жувальної гумки

 

 

Зубні пасти в складі яких є активний ремінералізующій комплекс MINERALIN Kids ® (гліцерофосфат кальцію, хлорид магнію, ксиліт 12%), які можуть бути використані у випадках, коли фторсодержащие зубні пасти свідомо не затребувані споживачем або вони є фактором ризику розвитку флюорозу.

 

 

Kids Барбарис
Зубна паста без фтору зі смаком барбарису
Фруктовий ріжок
Зубна паста без фтору зі смаком морозива
Sweet Princess
Зубна паста без фтору з ніжним смаком рожевого лукума.
 

 

 

Дуже важливо мотивувати і зацікавити дитину у процедурі чищення зубів. У зубних паст R.O.C.S. kids є рішення: інтерактивний комікс всередині упаковок - цікава гра, розмальовка і календар чищення зубів.

 


 

 

R.O.C.S. - Генеральний партнер професійного товариства гігієністів стоматологічних Росії.

 

Обов'язково не менше двох разів на рік відвідуйте з дитиною стоматолога й гігієніста стоматологічного!