Цитрусова веселка - ROCS - РОКС
Найкраща турбота
про порожнину рота
Зубні пасти / Цитрусова веселка

Цитрусова веселка 

Зубна паста ROCS kids Цитрусова веселка зі смаком апельсина, лимона і ванілі

 

Ефективна зубна паста для дітей від 4 до 7 років розроблена за участю лікарів-стоматологів з урахуванням вікових особливостей дитини. Смак з дитинства батьків так схожий на зубну пасту «Чебурашка»!

 

 

Показання до застосування, активні компоненти, механізми і ефективність дії:


Містить комплекс AMIFLUOR ®, що містить амінофторид Olafluor 500 ppm і високу концентрацію ксиліту, завдяки чому забезпечується стійкість зубів до растворяющему дії кислот *, надійний захист ясен від запалення *, захист зубів від карієсогенних бактерій і нормалізація мікробного складу порожнини рота *. Низькоабразивні формула не травмує тканини зубів (RDA = 45). Для чищення зубів рекомендується використовувати невелику кількість пасти розміром з горошину. Діти дошкільного віку повинні чистити зуби під контролем дорослих. Не містить лаурилсульфат натрію. Зубна паста може бути рекомендована дітям схильним до алергії *.


Амінофторид є найбільш ефективним джерелом фтору, тому що забезпечує швидке (усього за 20 секунд) формування високостабільного захисного шару на поверхні зубів, що забезпечує профілактику втрати емаллю зубів кальцію і фосфору і сприяє інтенсивному насиченню зубів мінералами *. Властивість пасти швидко утворити захисний шар дуже важлива, так як багато дітей не витримують рекомендоване час чищення зубів (3 хвилини).


* Підтверджено лабораторними тестами і клінічними дослідженнями


Важливо!

Проведені 2-х річні клінічні спостереження підтвердили високу ефективність зубних паст ROCS kids.

 

Активні інгредієнти: Fluoride 500 ppm

Склад: Aqua, Silica, Glycerin (Sorbitol), Xylitol (10%), Olaflur, Hydroxyethylcellulose, Polysorbate-20, Flavor, Cocamidopropyl Betaine, Titanium Dioxide, Sodium Saccharine, Methylparaben, Propylparaben, Potassium Hydroxide, Benzylalcohol, Lemоnene, Сitral.


Повернутися