Бабл гам - ROCS - РОКС
Найкраща турбота
про порожнину рота
Зубні пасти / Бабл гам

Бабл гам 

Зубна паста ROCS kids Бабл гам зі смаком жувальної гумки

 

Ефективна зубна паста для дітей від 4 до 7 років розроблена за участю лікарів-стоматологів з урахуванням вікових особливостей дитини. Жувальні гумки з їх яскравими смаками завжди привертають дітей!

 

 

Показання до застосування, активні компоненти, механізми і ефективність дії:

 

Містить комплекс AMIFLUOR ®, що містить амінофторид Olafluor 500 ppm і високу концентрацію ксиліту, завдяки чому забезпечується стійкість зубів до растворяющему дії кислот *, надійний захист ясен від запалення *, захист зубів від карієсогенних бактерій і нормалізація мікробного складу порожнини рота *. Низькоабразивні формула не травмує тканини зубів (RDA = 45). Для чищення зубів рекомендується використовувати невелику кількість пасти розміром з горошину. Діти дошкільного віку повинні чистити зуби під контролем дорослих. Не містить лаурилсульфат натрію. Зубна паста може бути рекомендована дітям схильним до алергії *.

 

Амінофторид є найбільш ефективним джерелом фтору, тому що забезпечує швидке (усього за 20 секунд) формування високостабільного захисного шару на поверхні зубів, що забезпечує профілактику втрати емаллю зубів кальцію і фосфору і сприяє інтенсивному насиченню зубів мінералами *. Властивість пасти швидко утворити захисний шар дуже важлива, так як багато дітей не витримують рекомендоване час чищення зубів (3 хвилини).


* Підтверджено лабораторними тестами і клінічними дослідженнями

 

Важливо!

Проведені 2-х річні клінічні спостереження підтвердили високу ефективність зубних паст ROCS kids.

 

Активні інгредієнти: Fluoride 500 ppm

Склад: Aqua, Silica, Glycerin, Xylitol (10%), Olaflur, Hydroxyethylcellulose, Polysorbate-20, Flavor, Cocamidopropyl Betaine, Titanium Dioxide, Sodium Saccharin, Methylparaben, Propylparaben, Potassium Hydroxide, Benzylalcohol.


Повернутися