Baby для малюків 0- 3 рокiв - ROCS - РОКС
Найкраща турбота
про порожнину рота
Зубні пасти / BABY для малюків / Baby для малюків 0- 3 рокiв

Baby для малюків 0- 3 рокiв 

Правильний і регулярний догляд за молочними зубами знижує ймовірність карієсу не тільки молочних, а й постійних зубів, а також запобігає розвитку запальних захворювань пародонту. Батькам дуже важливо розуміти, що в постійному догляді потребує навіть один зуб, а також засвоїти, що аж до 9-10 річного віку зуби дитині повинні вичищати батьки, дотримуючись правильну техніку чистки зубів.

 

Щоденне копітка дотримання батьками цих двох постулатів, а також регулярне відвідування лікаря стоматолога й гігієніста - запорука того, що ваша дитина не буде знати таких захворювань як карієс і гінгівіт! Крім того, необхідно знати, що карієс і запальні захворювання пародонту - це інфекційні захворювання, викликані певними видами бактерій і передаються від батьків дітям. Тому стоматологічне здоров'я батьків та дотримання правил особистої гігієни грають важливу роль в становленні здоров'я дітей.

 

З появою першого зуба у малюка повинні з'явитися його перша зубна паста і щітка. Чистити необхідно навіть один зуб! Вимоги до зубних паст для самих маленьких повинні бути особливо високі, адже діти не вміють полоскати рот і практично повністю ковтають пасту. Саме тому формули зубних паст ROCS baby практично повністю побудовані на БІО-компонентах рослинного походження, активність яких зберігається завдяки низькотемпературної технології приготування продукту, що робить їх максимально ефективними, а також безпечними при ковтанні. Вони не містять фтор, віддушки, барвники, лаурилсульфат натрію і парабени.

 

Зубні пасти R.O.C.S. baby протестовані спеціальними лабораторними тестами, які підтверджують їх гіпоалергенність.


 

 
Аромат липи
Ніжний догляд з ароматом липи
Запашна ромашка
Ніжний догляд з ароматом запашної ромашки
 
 


 


R.O.C.S. PRO Baby
Профілактика карієсу з першого зуба

Зубна паста R.O.C.S. PRO Baby призначена для догляду за зубами малюків, починаючи з самого раннього віку, - від 0 до 3-х років.

 

Приготована на дуже м'якій основі, яка, з одного боку, забезпечує якісне очищення зубів, а, з іншого боку, не травмує тонку емаль молочних зубів.

 

Детальніше

 


 

 

R.O.C.S. - Генеральний партнер професійного товариства гігієністів стоматологічних Росії.

 

Обов'язково не менше двох разів на рік відвідуйте з дитиною стоматолога й гігієніста стоматологічного!