Аромат липи - ROCS - РОКС
Найкраща турбота
про порожнину рота

Аромат липи 

Зубна паста R.O.C.S. baby аромат липы

 

Безпечна при ковтанні формула і улюблений смак солодкої каші зроблять цю зубну пасту незамінним помічником у догляді за зубами Вашого малюка!

 


Зубна паста R.O.C.S. baby аромат липы
 

 

Показання до застосування, активні компоненти, механізми і ефективність дії:

 

Призначена для догляду за зубами малюків, починаючи з самого раннього віку. Формула цієї зубної пасти практично повністю побудована на БІО-компонентах рослинного походження, активність яких зберігається завдяки низькотемпературної технології приготування продукту, що робить їх максимально ефективними, а також безпечними при ковтанні. Завдяки високій концентрації ксилітузабезпечує високий ступінь захисту від карієсу*, а також має властивості пребіотика,нормалізуючи склад мікрофлори порожнини рота *. Екстракт липи допомагає знизити запалення ясен і зменшити дискомфорт під час прорізування зубів. 

 

Приготовлена ​​на дуже м'якій основі, яка з одного боку забезпечує якісне очищення зубів, а з іншого боку не травмує тонку емаль молочних зубів. Володіє приємним солодкуватим смаком, який дуже подобається дітям і мотівітрует їх на регулярне чищення зубів, що дуже важливо для формування постійного навички у дітей.

Гіпоалергенних *. Безпечна при проковтуванні: не містить фтор, віддушки, барвники, лаурилсульфат натрію і парабени.

 

* Підтверджено лабораторними тестами та дослідженнями

 

Склад: Aqua, Glycerin, Dicalcium Phosphate Dihydrate, Xylitol (10%), Silica, Xanthan Gum, Tillia Cordata Flower Extract, PVP, Sodium Benzoate.

 

Повернутися