Запашна ромашка - ROCS - РОКС
Найкраща турбота
про порожнину рота
Зубні пасти / BABY для малюків / Запашна ромашка

Запашна ромашка 

Зубна паста R.O.C.S. baby запашна ромашка

 

Безпечна при ковтанні і ефективна формула, легкий квітковий аромат - зробили цю зубну пасту безсумнівним хітом серед батьків і малюків!

 


Зубна паста R.O.C.S. baby запашна ромашка
 

 

Показання до застосування, активні компоненти, механізми і ефективність дії:

 

Унікальна зубна паста ** призначена для догляду за зубами малюків, починаючи з самого раннього віку. Природні компоненти - екстракт ромашки лікарської і альгінат, що виробляється з морських водоростей, забезпечують виражену протизапальну дію. Завдяки високій концентрації ксиліту забезпечує високий ступінь захисту від карієсу, а також має властивості пребіотика, нормалізуючи склад мікрофлори порожнини рота *, що є особливо важливою властивістю при дисбактеріозах кишечника і молочниця порожнини рота.

 

Приготовлена ​​на дуже м'якій основі, яка з одного боку забезпечує якісне очищення зубів, а з іншого боку не травмує тонку емаль молочних зубів. Володіє приємним солодким квітковим ароматом, який дуже подобається дітям і мотівітрует їх на регулярне чищення зубів, що дуже важливо для формування постійного навички у дітей. Гіпоалергенних *. Безпечна при проковтуванні: не містить фтор, віддушки, барвники, лаурилсульфат натрію і парабени.


 

* Підтверджено лабораторними тестами і клінічними дослідженнями

 

** Формула зубної пасти захищена патентами

 

Склад: Aqua, Glycerin, Xylitol (10%), Silica, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Potassium (Sodium) Alginate, Sodium Benzoate, Xanthan Gum.

 

Повернутися