Біоніка Відбілююча - ROCS - РОКС
Найкраща турбота
про порожнину рота
Зубні пасти / ADULT для дорослих / Біоніка Відбілююча

Біоніка Відбілююча 

Новинка! Натуральна зубна паста R.O.C.S. Bionica Відбілююча

 

 

Нова розробка Наукової Лабораторія WDS - натуральна зубна паста для бажаючих не тільки зміцнити зуби і ясна і віддають перевагу натуральні продукти, а й прагнуть додати блиск і білизну емалі зубів.

 

95,4% цієї зубної пасти приготовлено з рослинної сировини, а 4,6% становить споріднений організму людини гліцерофосфат кальцію.

 

 

Показання до застосування, активні компоненти, механізми і ефективність дії:

 

Чудово очищає і м'яко полірує за рахунок унікальної композиції, що включає з'єднання кальцію і ультрадисперсного природного мінералу, відновлюючи, таким чином, природну білизну і блиск емалі. Ефект від застосування в вигляді припинення кровоточивості ясен і зняття запалення * виявляється протягом перших днів використання. Не викликає пригнічення життєдіяльності нормальної мікрофлори, тому що не містить абіотичних антисептиків та антибіотиків. Вона також не містить фторидів, консервантів, барвників, лаурилсульфату натрію, спирту. До складу пасти включені активні фракції солодки, масло лимона і ламінарії (морської капусти), відомі своїми цілющими властивостями і протягом століть використовуються людиною в медицині і харчуванні. Високі концентрації екстрактів рослин забезпечують протизапальну дію, пригнічуючи активність хвороботворних бактерій і кровоточивість ясен.

 

Мінеральні солі, виділені з рослин, в поєднанні з гліцерофосфат кальцію забезпечують захист зубів від карієсу і активацію обмінних процесів в пародонті. Містить йод у складі мінерального комплексу ламінарії. Специфічний світло-оливковий колір пасти обумовлений високими концентраціями рослинних екстрактів. Забезпечує наступні виражені ефекти застосування:

 

∙ Надає емалі блиск і білизну

∙ Зупиняє кровоточивість ясен і знімає запалення протягом перших днів використання *

∙ Не пригнічує життєдіяльність нормальної мікрофлори порожнини рота

∙ Містить біодоступним мінерали для захисту від карієсу

 

* підтверджено клінічними дослідженнями

 

Склад: Dicalcium Phosphate Dihydrate, Aqua, Sorbitol, Glycerin, Quarz, Silica, Laminaria Saccharina Salt, Glycyrrhiza Glabra Root Extract, Cocamidopropyl Betaine, Xanthan Gum, Flavor, Calcium Glycerophosphate, Sodium Benzoate, Dipotassium Glycyrrhizate, Magnesium Chloride,Citrus Medica Limonum Oil, Eugenol.

 
Формула зубної пасти захищена патентами 

Вернуться