Біоніка - ROCS - РОКС
Найкраща турбота
про порожнину рота

Біоніка 

Натуральна зубна паста для всієї родини - R.O.C.S. Bionica

 

   

На 94,2% складається з компонентів натурального походження, 5,8% інгредієнтів є синтезованими аналогами сполук організму людини. Натуральна зубна паста для всієї родини, велика частина компонентів і активні субстанції входять в харчовий раціон людини.

 

 

 

Показання до застосування, активні компоненти, механізми і ефективність дії:

 

Ідеально підходить особам, які страждають кровоточивістю і запаленням ясен, а також підвищеною чутливістю зубів. В силу свого максимально натурального і безпечного складу тим, хто прагне жити в гармонії з природою і воліє натуральні продукти. Може бути рекомендована до застосування вагітним жінкам, тому що не містить фтор, лаурилсульфат натрію, барвники, спирт, абіотичні антисептики і консервантів, в тому числі, парабени. До складу пасти включені активні фракції солодки, чебрецю та ламінарії (морської капусти), відомі своїми цілющими властивостями і протягом століть використовуються людиною в медицині і харчуванні. Високі концентрації екстрактів рослин забезпечують протизапальну дію, пригнічуючи активність хвороботворних бактерій і кровоточивість ясен.


Мінеральні солі, виділені з рослин, в поєднанні з гліцерофосфат кальцію забезпечують захист зубів від карієсу, усувають підвищену чутливість зубів і активують обмінні процеси в пародонті. Паста може застосовуватися дітьми молодше 6 років. Містить йод у складі мінерального комплексу ламінарії. Специфічний світло-оливковий колір пасти обумовлений високими концентраціями рослинних екстрактів. Забезпечує наступні виражені ефекти застосування:


∙ Зупиняє кровоточивість ясен і знімає запалення протягом перших днів використання *

∙ Не пригнічує життєдіяльність нормальної мікрофлори порожнини рота

∙ Підходить особам, які страждають підвищеною чутливістю зубів (RDA = 50,9)

∙ Повертає зубам здоровий блиск

∙ Містить біодоступним мінерали для захисту від карієсу

 

* Підтверджено лабораторними та клінічними дослідженнями

 

Склад: Aqua, Dicalcium Phosphate Dihydrate, Glycerin, Sorbitol, Silica, Laminaria Saccharina Salt, Glycyrrhiza Glabra Root Extract, Cocamidopropyl Betaine, Xanthan Gum, Flavor, Calcium Glycerophosphate, Sodium Benzoate,Dipotassium Glycyrrhizate, Magnesium Chloride, Thymus Serpillum Oil, Eugenol.

 

Формула зубної пасти захищена патентами

 

Повернутися