Антитютюн - ROCS - РОКС
Найкраща турбота
про порожнину рота

Антитютюн 

Зубна паста R.O.C.S. Антитютюн

Нове високоефективний засіб на ринку зубних паст для курців. Ефективно нейтралізує негативні наслідки куріння.

 

 

Показання до застосування, активні компоненти, механізми і ефективність дії:


Призначено для постійного щоденного використання з метою усунення негативних наслiдкiв куріння и для освітлення емалі зубів. Нейтралізує непріємній запах завдяк орігінальному аромату, розроблення спеціально для курців. Вітамін Е в комбінації з полівінілпіролідоном володіють детоксицирующим и антиоксидантну властівостямі. За допомога дії екстракту баобаба усуває сухість у роті, яка часто супроводжує процес куріння.


Видаляє темний зубний наліт курільшіка і значно уповільнює процес його формування * за рахунок поєднаної дії протелітіческімі ферменту бромелаїну, який дбайливо розчиняє основу нальоту, і щадного абразиву діоксиду кремнію. Істотно поліпшують стан ясен і нормалізують склад мікрофлори порожнини рота. Не містить фтор, антисептики, лаурилсульфат натрію


Безпечна система чищення зубів :)


* Підтверджено лабораторними та клінічними дослідженнями

 

Склад: Aqua, Silica, Glycerin (Sorbitol), Xylitol, Hydrolized Adansonia digitata extract, Cocamidopropyl Betaine, Xanthan gum, Flavor, PVP, Bromelain, Tocopheryl Acetate, Sodium Saccharine, Methylparaben, Titanium Dioxide, Sodium EDTA, Propylparaben, Cinnamal, Limonene, Citral.

 

Формула зубної пасти захищена патентами 

Повернутися